Nasz kraj w ostatnich latach niebywale się rozwija i buduje się mnóstwo nowych hoteli i innych atrakcji

Jeszcze 40 lat wstecz byliśmy biednym państwem. Dzisiaj buduje się u nas dużo hoteli dla turystów oraz biznesmenów z zagranicy, ale także przeróżnego typu SPA czy siłowni.

[…]

Czytaj dalej… from Nasz kraj w ostatnich latach niebywale się rozwija i buduje się mnóstwo nowych hoteli i innych atrakcji

Jakiego rodzaju błędy w obszarze pozyskiwania nowych pracowników robią bardzo często pracodawcy? O czym należy wiedzieć?

Sprawdzając różne propozycje pracy w serwisach rekrutacyjnych można natknąć się na takie ogłoszenia, w jakich po wskazaniu wielu rozbudowanych punktów jakie odnoszą się do wymagań, brakuje informacji, co w sumie pracodawca jest w stanie zaoferować nowemu pracownikowi.

[…]

Czytaj dalej… from Jakiego rodzaju błędy w obszarze pozyskiwania nowych pracowników robią bardzo często pracodawcy? O czym należy wiedzieć?

Kurs kwalifikacyjny pracownik ochrony coraz częściej powinien przechodzić

Gdy chcemy posiadać pewność, że jesteśmy atrakcyjni dla szefa oraz będzie pragnął nas u siebie zatrzymać, to musimy mu udowodnić, że mamy sporo umiejętności oraz ciągle dostosujemy się do potrzeb rynku. Mimo wszystko aby rzeczywiście tak działo się, powinniśmy robić przeróżnego rodzaju kursy, gdyż wtedy otrzymamy potrzebne certyfikaty pokazujące to co potrafimy.

[…]

Czytaj dalej… from Kurs kwalifikacyjny pracownik ochrony coraz częściej powinien przechodzić

Chcesz zwiększyć efektywność własnych pracowników? Zdecyduj się na elektroniczny obieg dokumentów

Każdy właściciel firmy pragnie, by działalność była jak najbardziej efektywna oraz opłacalna. Jednocześnie czyni się wszystko, żeby podnosić standardy oferowanych usług i zadowolenia współpracowników. Warto szukać rozwiązań, które pozwolą podnieść efektywność zatrudnionych osób i ograniczyć czas marnotrawiony na zbędne zajęcia.

[…]

Czytaj dalej… from Chcesz zwiększyć efektywność własnych pracowników? Zdecyduj się na elektroniczny obieg dokumentów

Pod hasłem robota dla młodych osób , a także rekrutacja specjalistów może kryć się bardzo interesujące stanowisko – sprawdź już dziś

Etap studiów to dla mnóstwa osób najfajniejszy moment w życiu. Nie ma w tym nic paradoksalnego – jesteśmy już dorośli, potrafimy sami o sobie decydować, a w tym samym czasie nadal możemy zostać na utrzymaniu rodziców.

[…]

Czytaj dalej… from Pod hasłem robota dla młodych osób , a także rekrutacja specjalistów może kryć się bardzo interesujące stanowisko – sprawdź już dziś

Jak wybrać skuteczne szkolenie dla pracowników, które ułatwi pracę w różnorodnych działach?

Właściwe funkcjonowanie przedsiębiorstwa zależne jest od dobrego przygotowania pracowników, za sprawą którego dobrze zdają sobie oni sprawę w jaki sposób wyglądać wszelkie procesy które zachodzą w działalności. Pragnąc wybrać dobre szkolenie trzeba skrupulatnie rozejrzeć się na rynku, który ma do zaoferowania dziś wiele rozwiązań. Wartym zauważenia programem szkoleniowym charakteryzuje się opcja Six Sigma, która daje nam różnorodność modułów tematycznych.

[…]

Czytaj dalej… from Jak wybrać skuteczne szkolenie dla pracowników, które ułatwi pracę w różnorodnych działach?

Intranet Share Point

W każdej firmie funkcjonuje obieg dokumentów. Nim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces zarządzania dokumentacją, odbywał się dłużej był mało skuteczny. Odkąd istnieją dobre programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się dużo szybsza oraz dużo bardziej oszczędna. Jednym z takich aplikacji jest ms Sharepoint. Mówiąc ogólnie oprogramowanie służy konstruowaniu platformy komunikacyjnej między pracownikami firmy (workflow) a pracownikami oraz ich otoczeniem.

[…]

Czytaj dalej… from Intranet Share Point

Usługi audytorsko-księgowe

Kilkanaście lat temu księgowa w firmie była niezastąpiona. Współcześnie nieraz firmy korzystają z możliwości prowadzenia księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.

[…]

Czytaj dalej… from Usługi audytorsko-księgowe

Badamy kwestie prawa autorskiego z fachowcami

O tym jak istotne jest posłuszeństwo wobec norm prawa autorskiego nie musimy nikomu perswadować. Pozwala to na właściwy respekt dla twórców, a nas chroni przed możliwością bycia pozwanym do sądu. Jest to jednak nad wyraz wielopłaszczyznowa dziedzina, jakiej badanie wymaga dużo czasu. Jednocześnie opłaca się poświęcić tej sprawie nieco atencji.

[…]

Czytaj dalej… from Badamy kwestie prawa autorskiego z fachowcami

Organizujesz spotkanie biznesowe – przeczytaj jak wyselekcjonować salę konferencyjną

Osobisty rozwój stanowi klucz do sukcesu. W owym celu mnóstwo przedsiębiorstw aranżuje szkolenia w dużych miejscowościach dla własnych PRacowników. Zaaranżowanie takiej profesjonalnej konferencji wymaga jednak wiele czasu, rozumowego i gruntownego przygotowania.
O ile nie posiadasz na owym polu wprawy, opłaca się korzystać z usług przedsiębiorstw wynajmujących sale konferencyjne.

[…]

Czytaj dalej… from Organizujesz spotkanie biznesowe – przeczytaj jak wyselekcjonować salę konferencyjną