Intranet Share Point

W każdej firmie istnieje obieg dokumentów. Nim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces administrowania dokumentacją, odbywał się dłużej oraz był mało skuteczny. Od czasu, kiedy są odpowiednie aplikacje komputerowe, praca przy dokumentacji staje się szybka i o wiele bardziej ekonomiczna. Jednym z takich aplikacji jest ms Sharepoint. Mówiąc najogólniej program służy organizowaniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami przedsiębiorstwa (workflow) a pracownikami i ich otoczeniem.

Praca przy komputerze

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Intranet Share Point – nie musisz być informatykiem
Witryna Intranet Share Point to idealne narzędzie do pracy w nowoczesnych czasach. Bez względu na to, czy dany pracownik znajduje się w budynku przedsiębiorstwa, czy na drugim końcu kraju, po zalogowaniu się na służbowej platformie ma dostęp do wysyłanych przez pracodawcę wiadomości. Intranet Share Point służy do wymiany obowiązków, dokumentów, czy ogłoszeń. Co najważniejsze, ażeby obsługiwać platformę nie trzeba posiadać wykształcenia informatycznego.

Workflow – system usprawniający
Jednym spośród podstawowych systemów oprogramowania Sharepoint jest elektroniczny obieg dokumentów. Służy on szeroko pojętej automatyzacji obsługi. Dotyczy zarówno zagadnień wewnętrznych firmy (udogodnienie działań informatycznych, czy wysyłanie próśb przez zatrudnione tam osoby) jak i związanych z kontrahentem (odbiór i obsługa reklamacji, lub zamówień).

Kliknij tutaj i zobacz szczegóły, które też mówią o analizowanej problematyce. Odnajdziesz tam dane, które z pewnością powiększą Twoją wiedzę na ten temat.

Workflow w niektórych przedsiębiorstwach (przede wszystkim mediach elektronicznych) służy wymianie plików audio a także wideo.

Obieg faktur – sprawnie i szybko
Właściwy oraz efektywny program do obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie umożliwia nie tylko perfekcyjnie uporządkować pracę, ale też na bieżąco sprawdzać przeprowadzane w przedsiębiorstwie działania płatnicze. Przez to nic nie wymyka się spod bezpiecznej kurateli a także wszystko przebiega zgodnie z planem. Obieg faktur umożliwia funkcjonalną oraz przejrzystą politykę organizacji pracy danej firmy co przekłada się na powiększenie jej zysku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*