Jakie są powinności portiera? Czy warto go zatrudniać w swojej firmie? O kwestiach nie zapominać?

Są takie zawody, jakie są w stanie zdawać się niepozorne, a pracownicy, jacy je wykonują niezauważalni. Faktycznie do tego typu grupy można zaliczyć portierów, ponieważ z jednej strony jest to osoba, którą spotykamy przy wejściu do danego miejsca, z drugiej w sumie nie narzucająca się, lecz instruująca na wyraźne żądanie petenta.

[…]

Czytaj dalej… from Jakie są powinności portiera? Czy warto go zatrudniać w swojej firmie? O kwestiach nie zapominać?

Czym jest tak zwany kalkulator VAT i kto najbardziej korzysta z jego stosowania w bieżącym życiu?

Czy pojmujesz, iż prowadząc swoją spółkę, można przy niektórych czynnościach związanych z rachunkowością dopomagać sobie różnymi narzędziami? Usprawniają one pracę oraz niezwykle ją przyspieszają.

[…]

Czytaj dalej… from Czym jest tak zwany kalkulator VAT i kto najbardziej korzysta z jego stosowania w bieżącym życiu?

Meetingi, kursy, szkolenia – w jakim miejscu je przeprowadzać?

Jak wiemy, każda firma co jakiś czas organizuje szkolenia dla zatrudnionych osób, czy to, żeby zwiększyć ich dotychczasowego kwalifikacje, czy by mogli odświeżyć wiadomości, czy z kolei, aby wdrożyć pracowników w nowe obowiązki. W związku z tym każde takie szkolenie winno być odpowiednio przemyślane i zorganizowane, aby w trakcie zajęć słuchacze mogli komfortowo i bez żadnych przeszkód opanować nowy materiał.

[…]

Czytaj dalej… from Meetingi, kursy, szkolenia – w jakim miejscu je przeprowadzać?

Czym się trudni kierownik regionalny – opis zawodu

Tak zwany kierownik regionalny – jak podpowiada miano – jest to osoba zarządzająca działaniem wszystkich działów przedsiębiorstwa bądź instytucji w obszarze danego regionu.
Kierownik regionu dozoruje oraz koordynuje zadania podległych mu jednostek, kreuje również strategię funkcjonowania owych jednostek w ramach konstruowanych przez siebie Projektów krótko- a także długofalowych.

[…]

Czytaj dalej… from Czym się trudni kierownik regionalny – opis zawodu