Wakacje spędzone w domu wcale nie muszą być nudne!

Mało kto może sobie pozwolić na to, aby zegnać dwa miesiące wakacji z pociechami na wyjeździe. Zostaje zatem wyszukanie im – o ile rzecz jasna same tego nie uczynią – jakiegokolwiek zajęcia.
Jakie to atrakcje? Na początek wspólne PITraszenie, dokładniej przeróżnych pyszności ze świeżych owoców, których w lecie nie brak.

Billboard

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet kilkuletnie dzieci poradzą sobie z krajaniem – koniecznie pod kontrolą jak też najodpowiedniej specjalnym dziecinnym kozikiem – truskawek czy też obieraniem banana.

Jeśli czujesz, że powyższa porada może być według Ciebie niewystarczająca, to zamieszczony tutaj (https://asmtechnology.eu/) tekst bez wątpienia przypadnie Ci do gustu. Kliknij i sprawdź.

Wybierzcie się wspólnie na targ, pozwól potomkowi wyselekcjonować komponenty po czym przygotujcie razem w domku soczystą sałatkę owocową. Albo galaretkę z cząstkami truskawek. Ze starszymi potomkami można spróbować upiec ciastka. Jednakże miej na uwadze: idzie o to, ażeby maluchy jak najwięcej wykonywały same. Ty jedynie pomagaj, a następnie ciesz się smacznym deserkiem.

Wakacje oraz lekcja? Tak, o ile zorganizujesz to właściwie. Starczy pożyczony z biblioteczki czy zdjęty z półki w domku atlas roślinek, zwierzaków czy też insektów, szkło powiększające a także naturalnie chętne na wycieczkę dziecko. Pobuszujcie wspólnie w murawie, przyjrzyjcie się krzewom oraz wypatrujcie ciekawych okazów. Jeśli nie masz zbyt dużo czasu dla malucha, a grymasi, iż nie ma pojęcie, co z sobą poczynić, zasugeruj mu, ażeby nauczyło się dowolnej czarodziejskiej sztuczki. W necie jest ogrom instruktażowych filmów o przeróżnym szczeblu trudności, dzięki jakim bez trudności opanuje ją.

Pamiętaj tylko, aby, jeśli już poćwiczy, znaleźć chwilkę dla małego maga, aby mógł do woli nachwalić się swą nową umiejętnością. Być może nauczy sztuczki też i Ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*