Efektywne sposoby na reklamę

Reklama zewnętrzna mieniona jest z języka angielskiego outdoorową bądź uliczną reklamą.
Outdoor oznacza reklamę, jaka jest eksponowana na zewnątrz na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, filarach ogłoszeniowych, nośnikach zamontowanych na wiatach przystankowych bądź kioskach, tablicach elektronicznych bądź telebimach.

Druk

Autor: Peter Kofler
Źródło: http://www.flickr.com
Reklamy zewnętrzne przynależą do technik marketingu niestandardowego bądź marketingu partyzanckiego. Przykładem takowej reklamy może być opakowanie budynku lub reklama wielkoformatowa z spożytkowaniem form trójwymiarowych.
Warianty reklam outdoorowych: billboardy Wrocław są to popularne tablice wielkoformatowe określone do prezentacji plakatów reklamowych. Z reguły umieszczane są przy drogach poza terenami zabudowanymi. Billboard nierzadko jest podświetlony dla zapewnienia należytej widoczności plakatu w nocy. Citylight – to reklamowy panel o wymiarach 1,20 × 1,80 m. Reklamowy plakat wieszany jest za szybą a także podświetlany. Citylight montowane są na przystankowych wiatach, latarniach albo jest reklamą wolnostojącą. Reklama pneumatyczna – to reklama dmuchana, posiada mobilny pneumatyczny nośnik zewnętrznej reklamy.

Pasjonuje Cię taki niebanalny post? Jeżeli tak, ponadto zajrzyj koniecznie (http://www.studioprinter.pl/tablice-unijne/) na materiał, który został zamieszczony tutaj – on również da Ci do myślenia.

Jest prędka w instalacji oraz łatwa w przewozie, a prócz tego efektownie się prezentuje. Stosowana bywa na imprezach plenerowych. Reklama wielkoformatowa – tego rodzaju reklamy mają nawierzchnię powyżej 100 m². Najczęściej są instalowane na ścianach budynków czy też na rusztowaniu w czasie remontu domu.

Reklamy wielkoformatowe wykonane są z winylowej siatki backlight, która przepuszcza światło bądź z pełnego winylu frontlight, jaki nie przepuszcza światła. Wielkoformatowa reklama może też posiadać formę wolnostojącej reklamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*