Mierzalne skutki użycia odpowiedniej promocji

Na sukces jakiegokolwiek przedsięwzięcia wielki wpływ ma skutecznie wykonana kampania reklamowa. Jednymi z najbardziej popularnych rodzajów reklamy zewnętrznej są bannery reklamujące, także billboardy.

Dostępne są przeróżne technologie w zależności od formy wydruku plakatu. Najczęściej billboardy rozmieszczane są w centrach miast i na trasach komunikacyjnych . W celu nasilenia atrakcyjności reklamy nierzadko stosuje się wizerunki popularnych osób, również zgrabne, zabawne, nieraz kontrowersyjne frazy. Odpowiednia reklama (polecamy: poliwęglan komorowy) to taka, która na siebie zarabia. Istotne jest, by była rzeczywiście skuteczna i przynosiła wymierne efekty w postaci podwyższenia sprzedaży, podwyższenia świadomości marki, pozytywnej zmiany spostrzegania marki.

Billboardy Łódź dzięki znacznym rozmiarom zauważalne są z dużej odległości, wywierając zaciekawienie każdych, kto choć na chwilę zatrzyma na nich wzrok. Skutecznie budują świadomość marki i towaru. Billboard jest nośnikiem reklamy o obszernych wymiarach, zwykle występującym w postaci tablicy, bądź plakatu. Billboardy mogą być podświetlone, by były widoczne w porze nocnej. Wskazane jest stosować billboardy, żeby zwrócić uwagę klientów na nowo zaistniały towar, lub wznowić prezencja.
firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación
Źródło: http://www.flickr.com
Powierzchnia komunalna zapewnia szansę sytuowania reklam ulicznych w wielu miejscach w mieście i poza jego terenem.

To gwarantuje bieżący kontakt z reklamą obywatelom miast, a w konsekwencji ułatwia jej utrwalanie. Możliwość ulokowania reklamy zewnętrznej na różnych nośnikach przekazu pozwala tworzyć intrygujące i skuteczne promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*